Звітуючи про досягнуте

У листопаді завершується робота над спільним європейським проектом Темпус-ІV «Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями», до реалізації якого був залучений й наш університет (координатор проекту в БДПУ – професор Ольга Гуренко).

dsc2582

dsc2622

У зв’язку з цим у БДПУ в ці листопадові дні проходить ціла низка різних цікавих заходів, зокрема: майстерня «Науково-методичний супровід інклюзивного навчання в школі», науково-методичний семінар «Педагогічний менеджмент в умовах реалізації інклюзивного навчання в загальноосвітньому просторі» для організаторів інклюзивної освіти в Бердянську та регіоні, лекції керівника проекту – професора Ольги Грауманн (Фондовий університет, м. Хільдесхайм, Німеччина) для студентів і викладачів БДПУ.

dsc2636-kopyya

dsc2647-kopyya

dsc2672

10 листопада, в головній актовій залі БДПУ пройшов захід – «Підсумки реалізації спільного європейського проекту Темпус-ІV «Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями» в нашому університеті. Безпосередні виконавці проекту прозвітували про виконану роботу в рамках проекту: участь у наукових форумах, закордонні споживання, устаткування Компетентнісного центру інклюзивної освіти БДПУ, розробка навчальних модулів, мовні курси тощо.

Із вітальним словом до присутніх звернулися: ректор університету, професор Ігор Богданов, секретар Бердянської міської ради Олексій Холод, керівник проекту, професор Ольга Грауманн, координатор проекту національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова, професор Галина Нестеренко.

Під час звітів та привітальних слів були виступи творчих студентських колективів БДПУ: народних ансамблів – народного танцю «Калина», «Барвисті музики», народної пісні «Золотий гомін», фольклорного колективу «Хуртовина».

dsc2682

dsc2726

dsc2736

dsc2780

dsc2808

dsc2813

 

«Університетське Слово»
Світлини Павла Телькі (Студклуб)