Чітко й планомірно рухаючись вперед

25 травня, на базі Компетентнісного центру інклюзивної освіти БДПУ в рамках Днів Європи в Україні та в форматі «круглого столу» пройшла презентація діяльності за 2014-2015 рр., демонстрація кольорового буклету, виготовленого на «TEMPUS»ному обладнанні. Керувала роботою координатор проекту в БДПУ професор Ольга Гуренко.

Виконуючи зобов’язання перед Європейською Комісією (грантодавцем) та університетами-партнерами щодо імплементації Грантової Угоди, БДПУ отримав широкі можливості використовувати навчально-методичні надбання міжнародного консорціуму, сучасне обладнання Компетентнісного центру інклюзивної освіти, використовувати ресурси центру щодо методичного супроводу інклюзивної освіти і педагогічної діяльності в умовах гетерогенного середовища різних типів навчальних закладів, організовувати на його базі онлайн-конференції, вебінари, круглі столи, психологічні й педагогічні майстерні для спільного розв’язання проблем гетерогенності, інклюзивної освіти тощо.

До роботи «круглого столу» були запрошені: в. о. ректора БДПУ, професор Вікторія Зарва, як провідні університетські науковці, так і молоді викладачі, котрим не байдужі подібні проблеми…

DSCN0925-300x225 DSCN0939-225x300

«Університетське Слово»